Round 1 - 13th & 14th August

Date Time Round Home team Away team Venue Field
Wednesday            
10-08-2022 20:15 ~ 22:15 16 KAR BPLU21 ENT BPLU21 Pluim Park, Lisarow PLUIM2
Thursday            
11-08-2022 18:15 ~ 20:15 16 KAR BPLRES ENT BPLRES Pluim Park, Lisarow PLUIM3
11-08-2022 20:15 ~ 22:15 16 KAR BPLFirst ENT BPLFirst Pluim Park, Lisarow PLUIM3
      Home Games      
Saturday            
13-08-2022 10:00 ~ 10:40 19 KAR U5Starfish-1 WOY U5Starfish-1 Kariong Oval KAR4
13-08-2022 10:00 ~ 10:40 18 KAR U6DOLPHINS-4 UMI U6Dolphins-1 Kariong Oval KAR3
13-08-2022 10:00 ~ 10:50 19 KAR U8Jellyfish-1 KIN U8Jellyfish-2 Kariong Oval KAR5
13-08-2022 10:40 ~ 11:20 19 KAR U7Lobsters-2 AVO U7Lobsters-2 Kariong Oval KAR4
13-08-2022 10:50 ~ 11:40 19 KAR U9BS TER U9BS-2 Kariong Oval KAR5
13-08-2022 11:00 ~ 12:00 13 KAR U10CS TER U10CS-3 Kariong Oval KAR1A
13-08-2022 11:40 ~ 12:30 19 KAR U8Whales-1 EGO U8Whales-1 Kariong Oval KAR5
13-08-2022 12:25 ~ 13:25 1 CCGS U12D KAR U12D Kariong Oval KAR1
13-08-2022 13:25 ~ 15:05 1 BWT M45DS KAR M45DS Kariong Oval KAR1
13-08-2022     KAR M35CS Bye    
Sunday            
14-08-2022 09:00 ~ 10:40 1 KAR MAA10 TOU MAA10 Kariong Oval KAR2
14-08-2022 10:45 ~ 12:45 1 KAR BPLU21 KDS BPLU21 Kariong Oval KAR1
14-08-2022 12:45 ~ 14:45 1 KAR BPLRES KDS BPLRES Kariong Oval KAR1
14-08-2022 14:45 ~ 16:45 1 KAR BPLFirst KDS BPLFirst Kariong Oval KAR1
14-08-2022 09:00 ~ 10:40 1 KAR WAA3-1 KAR WAA3-2 Kariong Oval KAR1
14-08-2022 10:40 ~ 12:20 1 KAR MAA7S OUR MAA7S Kariong Oval KAR2
      Away Games      
Saturday            
13-08-2022 08:00 ~ 08:40 19 KIN U5Starfish-2 KAR U5Starfish-2 Frost Reserve, Kincumber KIN3B
13-08-2022 08:00 ~ 08:50 19 WMG U8Jellyfish-3 KAR U8Jellyfish-2 Alan Davidson Oval, Wyoming WMG2A
13-08-2022 08:00 ~ 09:00 1 WGA U11BN KAR U11BS Hamlyn Terrace Oval, Wanervale WGA1B
13-08-2022 08:40 ~ 09:20 18 KIN U6DOLPHINS-3 KAR U6DOLPHINS-2 Frost Reserve, Kincumber KIN3C
13-08-2022 08:50 ~ 09:40 19 GOS U9DS-2 KAR U9DS Gavenlock Oval, Narara GOS2D
13-08-2022 09:20 ~ 10:00 18 TER U6Dolphins-4 KAR U6DOLPHINS-3 Duffys Oval, Terrigal TER4
13-08-2022 09:40 ~ 10:30 19 KAR U9CS GOS U9CS-1 Gavenlock Oval, Narara GOS2A
13-08-2022 10:15 ~ 11:30 1 EGO U13BS KAR U13BS Hylton Moore Oval, East Gosford EGO2
13-08-2022 11:00 ~ 12:00 13 UMI U10DS-2 KAR U10DS McEvoy Oval, Umina UMIM1A
13-08-2022 11:00 ~ 12:15 1 AVO U14C KAR U14C Erina High School, Erina AVO1
13-08-2022 11:20 ~ 12:00 19 TER U7Lobsters-2 KAR U7Lobsters-1 Duffys Oval, Terrigal TER3
13-08-2022 11:45 ~ 13:15 1 WGA U15C KAR U15C Hamlyn Terrace Oval, Wanervale WGA1
13-08-2022 12:00 ~ 12:40 19 TER U7Stingrays-1 KAR U7Stingrays-1 Duffys Oval, Terrigal TER5
13-08-2022 12:40 ~ 13:20 18 TER U6Dolphins-13 KAR U6DOLPHINS-1 Duffys Oval, Terrigal TER4
13-08-2022 13:25 ~ 15:05 1 WOY M35DS-2 KAR M35DS Austin Butler Oval, Woy Woy WOY1
Sunday            
14-08-2022 09:00 ~ 10:40 1 OUR WAA7 KAR WAA7 Ourimbah Oval, Ourimbah OUR2
14-08-2022 10:30 ~ 12:10 1 ENT WAA4 KAR WAA4 Pat Morley Oval, Bateau Bay ENT3
14-08-2022 11:00 ~ 12:40 1 GOS M18C KAR M18C Gavenlock Oval, Narara GOS1